Ameliyatsız Yüz Germe (Ulthera)

Ameliyatsız Yüz Germe (Ulthera)

Ulthera Nedir?

Ameliyatsız Yüz Germe; Ameliyatsız yüz boyun dekolte germe ve kaş kaldırma yöntemi olan ULTHERAPY ultrason teknolojisini kullanarak diğer ameliyatsız yöntem ve lazerlerin ulaşamayacağı cildin 4.5 mm ile 6 mm altındaki derin dokulara inerek yoğunlaştırılmış ses dalgalarının yarattığı kontrollü travma sağlar. Böylelikle derin dokuda kolejen üretimi tetiklenir bunun sonucunda ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi kendisini gösterir.

Uthera lazer teknolojilerinin çözemediği sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe işlemini enjeksiyonsuz, günlük yaşantınızı etkilemeden gerçekleştirebilmektedir.

Ulthera Nasıl Uygulanır?

Ultherapy görüntüleme ultrasonu kullanılarak, uygulama başlığı ile cilt ve cilt altı dokunuz ulthera cihazının ekranında görüntülenir, deriye zarar vermeden, bağ dokusuna etki ederek cildi geren ısı hasarları meydana getirir. Böylece ameliyatsız yüz germe boyun ve dekolte gerdirmede yardımcı olunur ve kaş kaldırma sağlanır. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi tahrip edilmez.

Ultheranın Etkileri Nelerdir?

  • Yüz germe
  • Boyun germe
  • Dekolte germe
  • Göz kapağı kaldırma
  • Kaş kaldırma
  • Cilt gençleştirme
  • Cilt sıkılaştırma
  • Yüz Ovali Şekillendirmede yardımcıdır

Ultheranın Etkisi Ne Zaman Görülür?

Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşır. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç 2 ile 5 sene boyunca devam eder.

Ultherapy Uygulaması Sırasında;

Uygulama esnasında hissedilenler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişiler uygulama esnasında hissettikleri acı hissini anlık ‘iğne batması’ gibi tanımlamaktadırlar. Bu ultrasound enerjisinin dokunun derinlerine ulaştığı ve böylelikle Ultherapy’nin ciltte lifting ve sıkılaşma etkisi meydana getirdiği anlamını taşımaktadır. 

Uygulama sonrasında neler beklenmelidir?

Uygulamanın hemen ardından kişi günlük aktivitelerine dönebilir. Dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Bazı kişilerde uygulama sonrası kızarıklık oluşsa da bu durum birkaç saat sonra normale dönmektedir.

Ulthera Kimler İçin Uygundur?

Cildini gevşek ve sarkmış hisseden tüm kişiler ULTHERAPY uygulaması için uygun adaylardır. Özellikle düşük kaş yapısına sahip kişiler, göz çevresinde kırışıklıkları olanlar, kısaca olgun bir cilde sahip olan, yaşlanma belirtilerinin görülmeye başladığı, kendini henüz bir cerrahi müdahale için hazır hissetmeyen herkes bu uygulamadan faydalanabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları 2023

Ameliyatsız yüz germe fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik