Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial; Güzellik ve cilt bakımı için geliştirilen yeni nesil teknolojik cihazlar cildin ihtiyacı olan derinlemesine temizliğini yaparak nem ihtiyacını karşılar. Sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olmak için geliştirilen hydrafacial cilt bakımı cildi ölü hücrelerden arındırır.

Uygulama sırasında kişinin vücudunda ve yüzünde bulunan sivilce, akne, ince çizgiler ve lekeler bu yöntemle etkili bir şekilde tedavi edilir. İşlemin ardından parlak ve kusursuz bir cilt görünümü elde edilir. Işıl ışıl parlayan cilt kadınların estetik açıdan kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olur. Vakum sistemi ile çalışan hydrafacial her cilt tipine güvenilir bir şekilde uygulanır.

Hydrafacial Nedir?

Teknolojik ve donanımlı cihazlarla uygulanan hydrafacial cildi derinlemesine temizleyerek cilt bakımını yapar. Yenilikçi bir cilt bakım uygulaması olan hydrafacial seanslar halinde kişinin ihtiyacı doğrultusunda düzenlenir.

Cilde üst katmandan başlayarak en alt katmana kadar derinlemesine temizler tüm ölü hücreleri ve gözenekleri yok eder. Cildin nefes almasına imkan tanıyan son dönemlerin en trend cilt bakım ve temizlik yöntemidir.

Uzman kişiler tarafından uygulanan hydrafacial cilt bakımı cildin sağlıklı görünmesini sağlar. Bazı kulaktan dolma cilt temizleme yöntemleri yerine teknolojik veriler doğrultusunda uygulanması ile cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seferde profesyonel anlamda gerçekleştirir. Böylece cilt rahatça nefes alabildiği için daha canlı ve parlak görünecektir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Güvenilir ve kolay bir uygulama olması ile öncesinde cilt solüsyonlarla temizlenir ve böylece işleme hazır hale getirilir. Radyo frekans içerikli bir makine olması ve cildin üzerinde bulunan tüm ölü hücreler vücuttan atılır ve kapanmış gözenekler temizlenir. Cildin her katmanı detaylı bir şekilde temizlendiği için cilt nefes almaya başlar.

Ardından kişinin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan hyaluronik asit içerikli karışım cildin üzerine sürülür ve cildin onarılması sağlanır. Ardından cilde şok etti olarak adlandırılan solüsyonlar sürülür. Böylece kullanılan cilt yenileyici maddeler cilt içerisinde hapsolunur. En son noktada ise cilde LED terapisi uygulanır.

Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?

Dört mevsim her cilt tipine uygulanan, cilt bakım ve temizliğini yaptırmak isteyen herkese tavsiye edilir. Her yaş grubu bireyler cildinin ihtiyacı doğrultusunda bu cilt bakım tekniğinden yararlanabilir.

Uygulama Ne İşe Yarar?

Işıldayan ve parlak bir cilde sahip olmak pek çok kişinin hayalidir. Bu doğrultuda medikal estetik uzmanları tarafından profesyonel anlamda uygulanan cilt bakım yöntemleri bulunur. En çok tercih edilen uygulamalardan biri de cilt yenileyici ve onarıcı özelliğe sahip hydrafacial tekniğidir.

Bu teknik cildin ihtiyacı olan tüm bakım ve onarım işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirir. Cilt temizliğini derinlemesine yaparak, tüm deformasyonları ve tıkanmış gözenekleri tek seansta temizler. Kişiye özel planlanan hydrafacial tekniği ile cildin nefes alması sağlanır. Nefes alan cilt ise her daim sağlıklı ve güzel görünür.

Özellikle cilde zarar veren kimyasal ürünlerin ve çevresel faktörlerin tıkadığı tüm gözenekleri açar. Cilt altına gönderilen özel içerikli serumlar cildi besleyerek nem oranını dengeler.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt hassas bir yapıya sahip olduğu için çevresel faktörlerden ve yanlış kullanılan ürünlerden etkilenir. Ayrıca yaşın ilerlemesi ile birlikte cildin kolajen üretimi azalmaya başlar.

Bu doğrultuda cildi eski sağlığına kavuşturmak için geliştirilen ve teknolojik yöntemlerle uygulanan cilt bakımı için önemlidir. Cihaz vakumlu başlığı ile cilt üzerinde gezdirilir ve cildi en alt katmanına kadar temizler.

Uygulamanın en önemli özelliği ise cihaz, cildi temizlemekle kalmaz cildin ihtiyacı olan yenileyici maddelerin cilt altına nüfuz etmesini sağlar. Cilt altına hapsolan hyaluronik asit, mineral, vitamin, aktioksidan ve peptit gibi maddeler kolejen yapıyı yeniden harekete geçirirler. Tüm bu işlemler sonrası cilt onarılarak yenilenir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Cilt bakımını önemseyen bireyler için geliştirilen hydrafacial tekniğinin önemli avantajları bulunur. Bunlardan en önemlileri ise şu şekildedir:

  • Cildin her katmanı derinlemesine temizlenir ve cilt ölü hücrelerden arındırılır.
  • Cilt üzerinde kötü görüntüye neden olan sivilce, akne, leke ve çukurlar etkili bir şekilde yok edilir.
  • Cilt tonu eşitlenir
  • Kısa sürede etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilir
  • Cilt ihtiyacı olan her türlü bakım ve onarım işlemi ile elde eder.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalı?

Her cilt tipine güvenilir bir şekilde uygulanan cilt bakım uygulaması kişiye özel planlanan bir tedavi yöntemidir. Bu doğrultuda kişinin cilt yapısının yağlı, hassas ya da karma olması seans sayısının belirlenmesinde etkilidir.

Öncelikle uzmanlar telefondan diyet analizi yapılır ve cildin ihtiyacı olan tedavi planı ayarlanır. İdeal ve istenilen sağlıklı görünüme ulaşmak amacıyla hydrafacial 3-6 seans uygulanır.

Hydrafacial Hangi Durumlarda Etkilidir?

Her yaş grubu kadın-erkek herkesin yararlanabileceği bir teknik olması ile ihtiyaç  doğrultusunda uygulanır. Cilt üzerinde meydana gelen leke, sivilce, akne, ince çizgi ve çukur görünümlerin yok edilmesinde büyük role sahip olması ve kalıcı bir temizlik sağlar. Dolayısıyla temiz, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyen herkes bu uygulama ile hayal ettiği cilt bakımını gerçekleştirebilir.

Hydrafacial Kaç Seans Önerilir?

Geliştirilmiş bir uygulama olan hydrafacial cilt bakımı kişinin ihtiyacı doğrultusunda uygulanır. Dolayısıyla seans sayısının ne kadar olacağı cildin ihtiyacı olduğunda belirlenir. Ortalama olarak tavsiye edilen seans sayısı 3 ile 6 arasında değişir.

Hydrafacial Yaptıranlar

Cildin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ve geliştirilen hydrafacial ortaya koyduğu başarıdan dolayı her geçen gün ilgi görüyor. Dolayısıyla yaptıranların sayısında büyük artış görülür. İnsanlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirirler.

Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak için en yenilikçi yöntemlerle uygulanan ve yaptıranlar tarafından herkese önerilir. Ayrıca hydrafacial yaptıranlar kendi deneyimlerini bu tekniği uygulamak isteyenlerle paylaşırlar. Dolayısıyla hydrafacial yaptırmak isteyenler ve işlemle ilgili kafasında soru işareti bulunan kişiler yaptıranlardan her türlü bilgiyi alabilirler.

Hydrafacial Yorumları

Vakumlu vortex başlığı ile cildi derinlemesine temizleyen hydrafacial günümüzün en önemli cilt bakım tekniklerinden biridir. Bu nedenle her türlü çift bakım ve tedavisinde profesyonel anlamda uygulanır. Aşamalar halinde uygulanan önce cildi temizler ardından cildin ihtiyacı olan kolajen tetikleyici maddeleri cilde göndererek cildin rahat nefes almasını sağlar.

Bu başarılı işlemlerden dolayı olumlu izlenimler ve yorumlar bulunur. Uygulama ilgili yapılan yorumlara baktığımız zaman cildin sağlıklı görünmesini sağlayarak cilde ışıl ışıl bir görüntü kazandırır.

Hydrafacial Fiyatları 2023

Hydrafacial cilt bakımı 2023 yılının gelmesi ile birlikte güncel fiyatlar doğrultusunda yeniden belirlenmiştir. Hydrafacial tekniğinden yararlanmak isteyen kişileri öncelik ve fiyatlar hakkında fikir sahibi olmaları gerekir. Fiyatlarının belirlenmesinde bazı kriterler bulunur.

Özellikle kişinin cilt tipi ve ihtiyaç duyduğu seans sayısı, tercih edilen klinik kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatların belirlenmesinde önemli bir role sahiptir.

Etkili ve başarılı bir şekilde yararlanmak için öncelikle bu konuda etkili çalışmalar yürüten bir sağlık merkezi ile anlaşmak ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak gerekir. Hydrafacial fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik