Hakkımızda

BBM Estetik Polikliniği olarak; Ulusal ve Uluslararası Sağlık Standartlarında, danışan memnuniyetinin ve sağlığının önemini en üst seviyede tutarak, hasta haklarına saygılı, etik değerler çerçevesinde, çevreye duyarlı, güzelliği bir yaşam biçimi haline getirerek kişilerin yaşam standartlarına değer katma hedefi taşıyoruz

Yüksek yenilikçi teknolojisi ve uzman kadrosu ile 2013 yılından bu yana profesyonel hizmet veren BBM Estetik Polikliniği olarak Saç Ekimi, Medikal Estetik, Cilt Tedavileri, Bölgesel İncelme ve Zayıflama ve Lazer Epilasyon alanlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı analiz ve konsültasyon sonrası yüksek hijyenik koşullarda konforlu ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kısa sürede danışan memnuniyeti ve alanında başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren, danışanlarına doğru ve doğal çözümler sunan BBM Estetik Polikliniği olarak 2022 yılında “ Yılın Estetik Kliniği “ ödülüne sahip olduk.

“ BBM Estetik; danışanlarına, yüksek standartlarda profesyonel hizmet sunarak, sağlıklı estetik bilincini danışanlarının beklentileri ve memnuniyeti ile bütünleşmiş sağlık hizmeti sunuyor “

 

BBM Estetik Kurucusu Kemal Arslantürk

BBM Estetik Polikliniği Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Sn. Kemal Arslantürk yüksek başarı ile bitirmiş olduğu lisans eğitimi sonrası yüksek lisans öğrencisi iken, 20 yılı aşkın profesyonel iş insanı olma yolunda Eczacıbaşı Holding ve Procter&Gamble ‘da üst düzey yönetici olarak görev almıştır.

Edindiği yüksek başarı sonrası 2013 yılında BBM Estetik Polikliniğini kurarak estetik sektörünün önde gelen sağlık kurulusu olma yoluna adım attı.

Uluslararası hizmet standartları ile sağlık turizmi alanında da başarı ile ilerleyen Kemal Arslantürk, güncel ve yüksek teknolojik cihazlarla, danışan beklentisinin en üst seviyede karşılandığını, sunulan hizmetlerin ve profesyonel çalışma prensibine sahip uzman kadrosunun önemini vurguluyor.

Çalışanlarının tümünün üst düzey eğitim alması ve bu doğrultuda profesyonel hizmet sağlanması konusuna son derece önem veren Kemal Arslantürk, kaliteli hizmet anlayışını üst seviyede tutuyor.

Profesyonel tecrübesini ve inovatif bakış açısını bütünüyle yansıttığı BBM Estetik kısa sürede müşteri memnuniyeti ve üst düzey hizmet standartları ile estetik sektöründe fark yaratarak adından sıkça söz ettiriyor.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik