Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerinin ortadan kaldırılması amacı ile kullanılan bir yöntem olan bu yöntem ile belirli bir seviyede incelme mümkün olur.

Kadınların ve erkeklerin en önemli sorunlarından birisi olan bel ve basen bölgelerinde yağlanma sorununun ortadan kaldırılması amacı ile bu yöntemden yararlanılır.

Ortalama olarak bir saat süren seanslar ile birlikte belirli bir incelme meydana gelebilir. Bunun yanında bu yöntemde vakum kullanılarak hastaların daha az ağrı hissetmesi sağlanır.

Yüksek soğukla ve aynı zamanda vakum teknolojisi ile hayata geçirilen bu teknik ile birlikte hastaların genel olarak daha iyi bir vücut görünümü kazanması mümkün olur.

Bunun yanında soğuk lipoliz kadınların ve erkeklerin yağlanmaya karşı korunması amacı ile ortaya konulan bu yöntem zamanında önemli bir yöntem olarak ön plana çıkar.

İnsanlar zayıflama aşamasında ihtiyaç duyduğu bu tür hizmetler ile birlikte daha fit bir görünüm kazanabilirler. Soğuk lipoliz yöntemi son zamanların en çok tercih edilen yöntemleri arasında yer alır.

Siz de belirgin bir şekilde yağlardan kurtulmak istiyor iseniz bu yöntemden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların hızlı bir şekilde yağlarından kurtulması adına önem taşıyan bu yöntem ile birçok bayan ve erkeğin daha estetik bir görünüm kazandırılması mümkündür.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Yeni bir yöntem olan bu yöntemde vücudun işlem yapılacak bölgelerine jeller yerleştirilerek hazırlık yapılıyor. Jel pedler sayesinde vakumlu kapsülün soğutma amacı ile kullanımı mümkün oluyor.

Bunun yanında hedeflenen yağ dokusu yaklaşık olarak -8 ile -11 derecelere kadar soğutularak istenilen bir şekilde yağların etkilerinin ortadan kaldırılması amaçlanıyor.

Ülkemizde soğuk lipoliz yöntemi olarak bilinen bu yöntem yağ hücrelerinin ortadan kaldırılması aşamasında artık tercih edilen bir yöntem olarak öne çıkıyor. Soğuğun etkisi ile birlikte yağların ortadan kaldırılması amaçlanan tedavi yöntemi ile birçok insanın beden ölçülerinin ideal seviyelere getirilmesi mümkün oluyor.

Sağlık merkezlerinde tercih edilen bu yöntemde çeşitli yeni cihazlar kullanılıyor. Özellikle ağrı hissinin minimum seviyede olması nedeni ile bu yöntem sıklıkla tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Basit ve kısa süren seanslar ile bedenen incelme de mümkün olabiliyor.

Soğuk Lipoliz Avantajları Nelerdir?

Bu tedavi yönteminin genel olarak avantajlarına bakıldığında kalıcı sonuçlar vermesi başta geliyor. Bunun yanında yapılan işlemin güvenli ve etkili bir yöntem olması da artıları arasında yer alıyor.

FDA tarafından onaylanan bir yöntem de yine artıları arasında yer alıyor. Üstelik birçok hasta için tek seans olarak uygulanması da avantajları arasında yer alıyor.

Diğer yöntemlere nazaran işlem sonrasında hastalarda ödem ve morluk olmaması da avantajları arasında sayılıyor. Yan etkisinin olmaması ve hızlı bir iyileşme süresinin görülmesi nedeni ile tercih edilen bu yöntem ile birlikte hastaların soğuk lipoliz yönteminin artılarından yararlandırılması da mümkün olabiliyor. Hastalar kısa iyileşme süreleri nedeni ile de bu yöntemi tercih edebiliyor.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Genellikle bu yöntemin tek seanstan olduğu görülür. Bunun yanında bu tedavi yönteminde hastaların istenir ise ve gerek duyulur ise birden fazla seans aldıkları görülüyor. Fakat genellikle birden fazla seans alınması durumunda seansların arka arkaya olmaması tercih ediliyor. Genellikle ilk seanstan iki ya da üç ay sonra ikinci seansın uygulandığı görülüyor.

Bunların dışında bu işlemler uygulanan bölgeye göre farklı etkileri ile dikkat çekiyor. Örneğin karın gibi yağların daha sıkı ve inatçı olduğu bölgelerde birden fazla seansa ihtiyaç duyulabiliyor.

Bazı bölgelerde yağların daha az ve daha dirençsiz olması nedeni ile bu tedavi yöntemi tercih ediliyor. Günümüzde bu tedavinin artılarının sağlanması ile birlikte kolay bir şekilde insanların ciltlerinde de iyileşmeler ortaya çıkıyor.

Uzun süreli etkileri ile dikkat çeken bu yöntem ile birlikte hastaların görünüm olarak daha genç bir görünüm kazanması da mümkün oluyor. Cildin elastikiyetinin korunması ve aynı zamanda hastaların inatçı yağlardan kolay bir şekilde kurtulması amacı ile yapılan bu yöntem günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor.

Bir Seans Kaç Dakika Sürer?

İncelme için tercih edilen soğuk lipoliz yönteminde bir seansın ortalama olarak 60 dakika sürdüğü biliniyor. Bunun yanında bazı durumlarda daha uzun süreler de ortaya çıkabiliyor.

Bir saatlik bir seansta ortalama olarak yüzde yirmi oranında yağın ortadan kalktığı söylenebilir. Sonuç olarak bölgeler olarak zayıflamak için kullanılan bu yöntemde hastaların hızlı bir şekilde yağlarından kurtulması amaçlanıyor.

İşlemin tamamen acısız ve ağrısız olması da artıları arasında yer alıyor. Estetik bir yöntem olan bu yöntem vaser liposuction gibi cerrahi işlemleri istemeyen ve cerrahi olmayan yöntemlerden yararlanmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Günümüzde bu işlemin yerine getirilmesi ile birlikte hataların hızlı bir şekilde estetik görünüm kazanması da mümkün oluyor.

Bölgesel zayıflama amacı ile kullanılan bu yöntem günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında yer alıyor. Son zamanlarda bu yöntemin kullanılması ile birlikte ortaya çıkan iyi görünüm ve hızlı sonuç birçok kişiyi bu tedaviyi olmak konusunda cesaretlendiriyor.

Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Bu yöntemin etkilerinin hemen görülmesi mümkün değildir. Bunun yanında etkilerinin görülme sıklığı hakkında ortalama olarak üç ay ya da altı ay kadar beklenmesi gerekir.

Uzun süreli bir tedavi yöntemi olan ve eğer gerek duyulur ise tekrarlanması gereken bu tedavi ile hastaların kolay bir şekilde tedavi olması sağlanmış olunur. Son zamanlarda soğuk lipoliz yönteminin kullanımı ile birlikte insanların tedavi şekillerinde istenilen başarı elde edilmiş olunur.

Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu yöntemin aynı zamanda hastaların bedensel olarak daha iyi görünmesine katkıları yadsınamaz. Bunların yanı sıra son zamanlarda soğuk lipoliz yönteminin kullanımı ile birlikte insanların genel görünümlerinin daha iyi olması da muhtemeldir.

Siz de tedavi aşamasında artıları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor iseniz sağlık merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların genel görünümlerini etkileyen bir yöntem olup birçok hasta tarafından tercih edilen estetik bir yöntemdir. Siz de başarılı bir şekilde bu yöntemden yararlanabilirsiniz.

Estetik olarak tercih edilen bir yöntem olan bu yöntem sayesinde daha iyi bir cilt derisi ortamı kazanılmış olunur. İnsanların beklentilerini karşılayan bu yöntem birçok sağlık ve estetik merkezinde başarılı bir şekilde yerine getirilir. Hastaların tek seans üzerinden işlem yapması ile dikkat çeken bu yöntem günümüzde en sık tercih edilen yöntemler arasında yer alır.

Soğuk Lipolizin Yan Etkisi Var Mıdır?

Diğer yöntemlerin aksine bilinen bir yan etkisi olmayan bu yöntem aynı zamanda hastaların genel görünümlerinin kazanılması aşamasında da ön plana çıkar.

Özellikle son zamanlarda soğuk lipoliz yöntemi kısa süreli olması seansların ağrısız ve acısız olması ile ön plana çıkıyor. Bunun yanında karaciğer ve benzeri organlara zarar vermiyor olması da artıları arasında yer alıyor. Üstelik bu yöntemin uygulanmasında sıklıkla tek seans yeterli oluyor.

Özellikle karın gibi inatçı yağların giderilmesi aşamasında önem taşıyan bu yöntem ile birlikte yan etkilerinin olmaması da önemli görülüyor.

Emboli gibi yan etkilerin görülmemesi ve aynı zamanda bir cerrahi işlem olmaması da büyük bir kesimin bu yöntemden yararlanmasına neden oluyor. Günümüzde bu yöntemin artıları arasında en iyi estetik yöntemlerden birisi olması da yatıyor. Yine yöntemin yetkili sağlık kuruluşları tarafından onaylanmış olması da artıları arasında yer alıyor.

Benzer bir şekilde bu yöntemin yerine getirilmesi ile birlikte hastaların inatçı yağlardan kurtulması daha kolay oluyor. Siz de bu yöntem ve benzeri yöntemler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor iseniz doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz.

Hastaların tedavisi aşamasında ön plana çıkan bu yöntem günümüzde iyi bir incelme sağlamak amacı ile kullanılan bir yöntemdir. Günümüzde hastaların sağlıklı bir şekilde iyileşmesi amacı ile kullanılan bu yöntem ile birlikte hastaların nitelikli bir şekilde incelmesi de mümkün olur.

Soğuk Lipolizin İşlem Etkisi Ne Kadar Sürer?

İlk aşamada bu yöntemin artılarının ortaya çıkması için gereken süreler önem taşır. Bazı hastalarda ortalama olarak bir ay içerisinde sonuçların ortaya çıkmasına rağmen bazı hastalarda bu durumun iki ya da üç ayı bulması da muhtemeldir. Bu yöntemin artıları arasında yer alan bir diğer durum da uzun vadede başarılı sonuçlar elde edilmesi geliyor.

Yöntemin artıları arasında aynı zamanda hastaların ağrı hissini en az oranda hissetmesi geliyor. Özellikle son zamanlarda hastaların iyi bir şekilde incelmesi aşamasında ön plana çıkan bu yöntem ile birlikte hastaların genel görünümlerinin de istenilen bir şekilde yerine getirilmesi mümkündür. Günümüzde lipoliz yönteminin sağlanması aşamasında hastaların beklentilerinin karşılanması mümkündür.

Siz de başarılı bir şekilde bu yöntemden yararlanmak istiyor iseniz kolay bir şekilde bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda birçok sağlık merkezinde yaygın olarak kullanılan bu yöntem artıları ve fiyatları ile dikkat çeken bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Siz de başarılı bir şekilde soğuk lipoliz yöntemi ile istenilen fit bir vücut görünümü kazanabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2023

Fiyat olarak bakıldığında ise fiyatların değişiklik gösterdiği biliniyor. Farklı sağlık merkezlerinde yapılan tedavilerin tedavi seans sayısına ve hastanın durumuna göre değişiklik göstermesi muhtemeldir.

Bunun yanında soğuk lipoliz yöntemi ile hastaların durumunda iyi bir iyileşme sağlanması da tercih edilme nedenleri arasında başta geliyor. Son zamanlarda hastaların hızlı bir iyileşme sağlaması gibi nedenlerden dolayı da önem kazanıyor.

Günümüzde tercih edilen bu yöntemin kullanımı ile birlikte siz de hızlı bir incelme yaşayabilirsiniz. Fiyat konusunda farklı sağlık merkezlerinde uygulanan yöntemler ile hastaların iyileşmesinde önemli artıların elde edilmesi mümkündür. Günümüzde lipoliz fiyatlarının yanı sıra aynı zamanda hastaların genel görünümlerinin iyileşmesi aşamasında da önemli artıların elde edilmesi de mümkündür.

Benzersiz bir şekilde ön plana çıkan bu yöntemlerin yanı sıra aynı zamanda hastaların hangi seans sayısı ile istenilen görünüm kazanacağı da önem taşır. Siz de iyi bir iyileşme sağlamak için kolay bir şekilde bu yöntemden yararlanabilirsiniz.

Seans sayısı ve tedavi ile ilgili daha fazla bilgi almak için kolay bir şekilde bu sağlık merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde inatçı yağlardan kurtulmak istiyor iseniz siz de bu yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Birçok insanın daha sıkı bir cilt görünümü kazanması aşamasında ön plana çıkan bu estetik yöntem birçok sağlık merkezinde kullanılan ve basit olması kadar ağrısız olduğu için tercih edilen bir yöntem olarak biliniyor. Soğuk lipoliz fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik