Velashape 3

Velashape 3

Velashape 3 Bölgesel Zayıflama Nedir?

Velashape 3, zayıflama için kullanılan farklı tedavi yöntemleri arasında son dönemde ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda bu yöntemin uygulanması cerrahi olmayan yöntemler arasında başarı şansı en yüksek tedavi yöntemi olarak bilinir. Günümüzde uygulanma şekli olarak bu yöntemin uygulanması ile birlikte hastaların kolay bir şekilde bölgesel zayıflama imkanı bulunur.

Sıklıkla tercih edilen velashape 3 zayıflama yöntemi vakum teknolojisi ve aynı zamanda bölgesel zayıflama yöntemleri arasında kızıl ötesi teknolojisi kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Kolay bir uygulaması olan bu yöntemi aynı zamanda hastalar kansız oldukları için tercih ederler.

Velashape 3 Zayıflama Nedir?

Temel olarak radyo frekansları ile ilgili bölgenin ısıtılması ile sonuç alınan bir yöntem olan bu yöntem aynı zamanda vakum teknolojisi ile ilgili bölgeden yağ hücrelerinin uzaklaştırılması amacı ile tercih edilir. Günümüzde velashape zayıflama yöntemi aynı zamanda insanların basit bir şekilde karın ya da basen bölgelerinde oluşan fazla yağlardan uzaklaşması için tercih edilir.

Birçok açıdan başarılı sonuçları ile öne çıkan bu yöntemin uygulanması esnasında insanların az acı hissetmesi ve aynı zamanda taburcu olma sürelerinin de düşmesi ile birlikte günümüzde zayıflama alanında tercih edilen bir yöntemdir.

Bunun dışında bu tür yöntemlerin yan etkilerinin yok denecek kadar az olması ile birlikte günümüzde zayıflama alanında ihtiyaç duyulan tedavi yöntemleri arasında artıları ile başta gelir.

Velashape 3 Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Bölgesel zayıflama için tercih edilen velashape 3 zayıflama günümüzde vücudun çeşitli bölgelerinin zayıflatılması amacı ile tercih edilir. Aynı zamanda en çok bacak, basen, göbek, popo, kol, gıdı bölgesinde oluşan yağlanmaların giderilmesi amacı ile tercih edilir.

Bunun yanı sıra karın bölgesinde oluşan aşırı yağlanma sorunlarının dışında bu tür yöntemlerin kullanılması ile birlikte ihtiyaç duyulan her vücut bölgesinde bu yağlanma sorunun ortadan kaldırılması mümkün olur.

Günümüzde zayıflama yöntemlerinin bu şekilde kullanılması ile birlikte insanların ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile özellikle son dönemde ihtiyaç duyulan çözümlerin sağlanması aşamasında bu tedavi yöntemi insanlar tarafından pratik kullanım nedenleri ile tercih edilir.

Velashape Zayıflama Kimlere Uygulanmaz?

Bu tedavi yönteminin uygulanması aşamasında her hastanın tercih edilebilir olmadığını söylemek mümkün. Özellikle gebelik bulunan hastaların bu tür tedavileri kullanması mümkün değildir.

Aynı zamanda velashape zayıflama yöntemi koroner kalp sorunları olan hastalarda da başarılı sonuçlar vermez ve çeşitli sağlık risklerinin ortaya çıkmasına neden olur. Yine yüksek tansiyon ve diyabet hastalarının bu tür tedavileri alması risk oluşturduğundan dolayı bu tür hastalara bu tür tedaviler uygulanmaz.

Uygulama yapılan bölgede eğer yara ya da dermatit var ise bu tür hastaların da tedavi imkanı bulunmaz. Bunun dışında tedavi öncesinde hastaların durumlarını doktorun bilmesi ve gereken tetkiklerin tam ve zamanında yapılması da önem taşır. Günümüzde önemli bir tedavi yöntemi olarak bilinir.

Velashape İşlem ve Tedavi Süresi

Bu tedavi yöntemi seanslar halinde yapılır. Aynı zamanda her seansın ortalama 40 dakika sürdüğü bilinir. Ortalama olarak hastanın vücut yapısına bağlı olarak tedavi sürelerinin ortalama olarak 4 – 6 seans olarak düzenlenmesi ile birlikte insanların bölgesel zayıflama imkanlarının sağlanması mümkün olur. Bunun yanı sıra velashape 3 zayıflama için bu tür seansların ortalama olarak 7 ile 10 gün arasında sürdüğü bilinir.

Günümüzde bu tür seansların düzenlenmesi ile birlikte ihtiyaç duyulan çözümlerin sağlanması ile birlikte aynı zamanda bölgesel incelme ve selülit yapılarının ortadan kaldırılması mümkün olur. Günümüzde bu tür yöntemlerin uygulanması ile birlikte insanların beklentilerinin sağlanması ve daha sağlıklı bir cilt yapısının ortaya çıkarılması mümkün olur.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak İçin Ne Yapmalıyım?

İşlem sonrasında yapılan çeşitli müdahaleler ve kişinin egzersiz alışkanlıklarına bağlı olarak kalıcı olarak zayıflama mümkün olabilir. Bu tür uygulamalar sayesinde kan akışının artması ile birlikte daha formda bir cilt yüzeyinin elde edilmesi mümkün olur.

Aynı zamanda bu tarz uygulamaların hayata geçirilmesi ile birlikte ihtiyaç duyulan çözümlerin sağlanması aşamasında insanların beklentilerinin karşılanması çok kolay olur.

Günümüzde bölgesel zayıflama için tercih edilir bir yöntem arayanların yanı sıra sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek isteyen insanlar da bu tedavi yöntemini uygulayarak hızlı bir şekilde kilo verebilirler. Aynı zamanda insanların bu tür yöntemler ile kalıcı olarak basen ya da karın kilolarından kurtulması mümkün olur.

Velashape Zayıflama Tekniğinin Etkileri

Bu tedavi yönteminin kişiye kalıcı olarak çok sayıda faydası bulunur. Bu faydaların başında kişinin daha fit bir görünüm elde etmesi gelir. Aynı zamanda kişilerin zayıflama için tercih ettiği bu tür yöntemlerin uygulanması ile birlikte vücutta oluşan ödemlerin kolay bir şekilde vücuttan uzaklaştırılması mümkün olur.

Günümüzde bu tür artılarının yanı sıra aynı zamanda velashape 3 zayıflama yöntemi bölgesel olarak zayıflama için ağrısız ve kansız bir yöntem olarak ön plana çıkar. Bu tür nedenlerden dolayı insanların bu sağlık yöntemini kullanması her geçen gün daha fazla talep edilir. Aynı zamanda zayıflama yöntemlerinin uygulanması ile birlikte ihtiyaç duyulan bu tür çözümlerin sağlanması ile insanların beklentilerinin karşılanması mümkün olur.

Velashape 3 Zayıflama Fiyatları 2023

Fiyat olarak bakıldığında ise genellikle fiyatların sağlık merkezi odaklı olarak değişebildiği söylenebilir. Bunun yanında sağlık alanında bu tedavi yönteminin yaygınlık kazanması ile birlikte insanların bu tedavi yöntemine ulaşabilmesi daha kolay ve etkin olabilir. Velashape 3 zayıflama fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik