Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Gözaltı Işık Dolgusu; Yüzün en fazla dikkat çeken noktalarından biri de gözlerdir. Yüzün sağlıklı ve canlı görünmesinde göz ve çevresi oldukça önemlidir. Bu nedenle göz çevresinde meydana gelen ince çizgiler, göz altı torbaları ve oluşan morluklar kötü bir görüntüye neden olur. Bu durum insanların hem yaş olarak daha olgun görünmesine hem de yorgun bir yüz ifadesine neden olur.

Göz altı çevresinde oluşan problemleri ortadan kaldırmak amacıyla göz altı ışık dolgusu tercih edilir. Günümüzden yeni nesil teknolojik cihazlar sayesinde göz altında oluşan kırışıklık, morluk ve torbalanmalar ışık dolgusu ile yok edilir ve yüze canlı bir görüntü kazandırılır. Göz için özel olarak geliştirilen göz altı ışık dolgusu içeriğinde hyaluronik asit, amino asit, bir takım vitamin ve mineraller bulunur.

Göz altı ışık dolgusu için deneyimli medikal estetik uzmanlarından profesyonel anlamda yardım almak gerekir. Göz altı ışık dolgusu yüze anlamlı bir ifade katmanın yanında kişinin kendisini daha genç hissetmesine yardımcı olur. Sizler de gözaltı ışık dolgusu hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Göz altı ışık dolgusu sadece göz çevresinde meydana gelen kusurları gidermek amacıyla kullanılır. Bu konuda deneyimli birikime sahip olan uzman hekimler göz altı ışık dolgusunu profesyonel anlamda gerçekleştirir. İşlem öncesi hastalara anestezik krem sürülür ve böylece hastanın rahatsızlık duyması engellenir.

Dolgu malzemesi olarak hazırlanan özel içerik göz altında oluşan çukurları yükseltir. Kullanılan içerik sayesinde cilt yüzeyi güzelleşecek canlı bir görüntüye kavuşur. Cilt bir yandan parlaklığını elde ederken bir yandan ise ihtiyacı olan nemi alır. Böylece gözaltı çevresi pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Göz altı ışık dolgusu hastanın ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde düzenlenir. Hazırlanan özel içerik ince uçlu enjeksiyon yardımı göz etrafına uygulanır. Gözaltı ışık dolgusu yavaş yavaş uygulanır ve böylece işlem sırasında hastanın konforu üst düzeyde tutulur.

Göz çevresinde meydana gelen sorunları gidermek amacıyla geliştirilen tedavi yöntemlerinden biri olan göz altı ışık dolgusu kadınlar tarafından tercih edildiği gibi erkeklere de uygulanabilir.

Göz Altı Işık Dolgusu Öncesi

Yüzdeki yorgun ve yaşlı görüntüye son vermek amacıyla geliştirilen en yeni tekniklerden biri de göz altı ışık dolgusudur. Göz altı ışık dolgusu öncesi kişinin fotoğrafı çekilir ve fotoğraf üzerinde göz altında meydana gelen çukurlar ve deformasyonlar detaylı bir şekilde analiz edilir.

Göz altı derisi hassas ve ince olduğundan dolayı göz altı ışık dolgusu konusunda deneyimli bir medikal estetik uzmanından destek almak gerekir. Operasyon öncesi hastanın kan sulandırıcı iğne ya da coraspirin gibi ürünlerden kaçınması gerekir.

Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar

Makyaj hileleri ve kapatıcılarla göz altı morluklarını, şişliklerini ortadan kaldırmak günümüzde her defasında zaman alıcı olabilir. Bu nedenle ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen göz altı ışık dolgusu ile etkili bir şekilde meydana gelen morarmaları şişlikleri yok etmek mümkündür. Göz altı ışık dolgusunun etkisi ve başarısı dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenle her geçen gün göz altı ışık dolgusu yaptıranların sayısında büyük bir artış görülür. İşlemi tercih edenler duydukları memnuniyeti dile getirerek sağlıklı ve dinç bir yüz ifadesine kavuştuklarını dile getirirler. Güvenilir ve başarılı bir uygulama olan göz altı ışık dolgusu yüzdeki yorgun ifadeyi alarak yerini canlı ve pürüzsüz bir cilde bırakır.

Göz altı ışık dolgusu yaptıranlar işlemin konforunu, rahatlığını dile getirerek yaptırmak isteyenlerle deneyimlerini paylaşırlar. Uygulama sonrası gözle görülür farklılıklar olduğunu dile getirerek herkesin bu işlemden güvenilir bir şekilde yararlanması gerektiğini tavsiye edenler.

Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası

Gözaltı ışık dolgusu ile 10 dakika sonra daha genç ve anlamlı bir yüz ifadesine kavuşmak mümkündür. Gözaltı ışık dolgusu tamamlandıktan sonra enfeksiyon riskine karşı kişinin son derece titiz davranması gerekir. İşlemin gerçekleştiği bölgeye kimyasal ürün ya da makyaj malzemesi kesinlikle kullanılmamalıdır.

Gözaltı ışık dolgusu sonrası gözle görülür bir şekilde farklılıklar meydana gelir. Bu doğrultuda göz altında oluşan çukurlar, ince çizgiler ya da torbalar yapılan müdahale sonrası tamamen kaybolur ve yüze canlı bir görüntü gelir. Aydınlık bir yüz ifadesi ile yüzdeki yorgun ifade yok olur, göz altı boşlukları dolgu malzemesi ile doldurulur ve yüz deformasyonları giderilir.

Bu durum kişinin genç ve sağlıklı bir yüz ifadesine sahip olmasına yardımcı olur. Böylece insanlar ayna karşısında kendilerini daha alımlı ve çekici bulurlar. Yapılan göz altı ışık dolgusu sonrası kişiler hem psikolojik olarak bir rahatlama yaşarlar hem de sosyal ilişkilerinde daha başarılı roller üstlenirler.

Göz Altı Işık Dolgusu Zararı Var Mıdır?

Medikal estetik uygulamaların ve kullanılan dolgu malzemelerinin vücuda herhangi bir zararı bulunmuyor. Bu doğrultuda en önemli husus deneyimli kişilerden yardım almaktır. Uzman kişiler gözetiminde yapılan gözaltı ışık dolgusunun da hiçbir zararı bulunmaz. Çünkü dolgu malzemesi olarak kullanılan hyaluronik asit zaten vücutta var olan bir maddedir.

Ayrıca günümüz teknolojik imkanları doğrultusunda üretilen hyaluronik asit ve vitamin takviyeleri vücuda uyumlu bir şekilde hazırlanır. Dolayısıyla göz altı ışık dolgusu yaptırmak isteyenleri bu konuda herhangi bir kaygı duymadan işinde uzman kişilerden profesyonel destek alması mümkündür. İşlem tamamlandıktan sonra yüzde hafif kızarıklık meydana gelebilir. Bu durum tamamen geçici bir yan etkidir. Bu tür zamanlarda herhangi bir müdahaleye gerek yoktur.

Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

Özellikle göz altında meydana gelen morluklar ve yorgun ifade estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olur. Bu durum kişiyi rahatsız ettiği gibi sürekli çevredeki insanların neden yorgun görünüyorsun ifadelerine maruz kalmasına yol açar. Tüm bu etmenler üzerine güzel bir sonuca ulaşmak amacıyla göz altı ışık dolgusu tercih edilir.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2023

Estetik görünümüne önem veren bayanların tercih ettiği trend uygulamalardan biri de göz altı ışık dolgusudur. Gözaltı ışık dolgusu diğer dolgu uygulamalarından farklı olarak direk kemiğe uygulanır. Dolayısı ile hastanın ağrı hissetmemesi için anestezik krem sürülür. Güvenilir ve konforlu bir işlem olan gözaltı ışık dolgusu Her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Bu nedenle işlemi yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında göz altı ışık dolgusu fiyatları gelir. Fiyatları öğrenmek için öncelikle bir klinikten randevu almak ve burada bulunan uzman kişilerle yüz yüze görüşmek gerekir. Göz altı ışık dolgusu fiyatları 2023 kullanılan malzemenin kalitesi, hastanın ihtiyacı, tercih edilen kliniğin hizmetleri ve doktorun deneyimi doğrultusunda belirlenir.

Bize Ulaşın!
Hizmet Form

WHATSAPP
0533 512 94 27

INSTAGRAM
bbmpoliklinik